Zapytanie ofertowe dostawa sprzętu komputerowego

Dawid Garczarek 12.07.2017
Szanowni Państwo,
W związku z realizacja projektu „Modernizacja infrastruktury informatycznej i nagłośnieniowej w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu” współfinansowanego przez MKiDN w ramach zadań Programu „Infrastruktura Kultury 2017″, zapraszamy dostawców do wzięcia udziału w procesie składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Wymagane przez nas produkty oraz ich specyfikacja znajdują się w poniżej opublikowanych plikach. Termin składania ofert do 30 lipca 2017r., termin realizacji zamówienia do 21 sierpnia 2017r.. W związku z licznymi pytaniami zostały zaktualizowane zapytania ofertowe o czas składania ofert oraz: zapytanie 01/07/2017 zmieniono parametry dotyczące procesora oraz karty graficznej; zapytanie 04/07/2017 uszczegółowiono parametry tabletu. Zaktualizowane zapytania znajdują się poniżej.
W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy: dawid.garczarek@muzuempiosenki.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog, Infrastruktura, projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.