Zaproszenie na spotkanie z udziałem Izabeli Skrybant

Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie promujące czwarty sezon programu realizowanego z TVP Rozrywka „MUZEUM POLSKIEJ PIOSENKI CZYLI HISTORIA JEDNEGO PRZEBOJU” ze specjalnym udziałem Izabeli Skrybant – Dziewiątkowskiej wokalistki „Tercetu egzotycznego”. Spotkanie poprowadzi Anna Święcicka – dziennikarka TVP3 Opole.  W czasie spotkania będą mogli Państwo podejrzeć jak wygląda realizacja programu telewizyjnego.

29 września, godz. 18.00, po raz pierwszy w naszej sali kinowo-koncertowej (Amfiteatr, wejście od ul. Barlickiego)

Bezpłatne zaproszenia do odebrania od wtorku w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu i u partnerów wydarzenia.

map_plakat_internet