Wystawa „Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju

W holu kina Helios w Opolu właśnie otworzyliśmy wystawę portretów osób, które wzięły udział w nagraniu trzeciego sezonu programu emitowanego na antenie TVP Rozrywka pt. „Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju”. Wśród fotografii, które wykonał Kajetan Jurkowski można zobaczyć m.in. Krystynę Tkacz, Irenę Santor, Alibabki, Halinę Frąckowiak, Michała Bajora, Marka Niedźwieckiego, Macieja Balcara, Tadeusza Drozdę.
Wystawa towarzyszyć będzie spotkaniu (czwartek, 14 stycznia, godz. 18.00) z Marią Szabłowską, Alibabkami, Tadeuszem Drozdą i Edwardem Hulewiczem oraz pokazowi przedpremierowemu ośmiu odcinków nowej serii. Autorem prezentowanych na wystawie fotografii jest Kajetan Jurkowski.

Fot. S. Mielnik

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Czasowe, Wystawy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.