Wakacje z Muzeum Polskiej Piosenki

Już w najbliższy poniedziałek, 6 lipca, zapraszamy na pierwsze wakacyjne warsztaty muzyczno-plastyczne pt. „Na ludową nutę” organizowane przez Muzeum. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Minorytów 4), gdzie będziemy prowadzili warsztaty poświęcone pieśniom i tańcom wybranych regionów Polski.  Bezpłatne wejściówki można odbierać w wypożyczalni dziecięcej biblioteki.

Zapraszamy 6, 10, 17, 24 i 31 lipca oraz 7, 21 i 28 sierpnia w godz. 12.00 – 14.00.

Wszystkie chętnych zapraszamy także na projekcje muzyczne filmów animowanych dla dzieci i młodzieży, które odbywać się będą także w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Projekcje zaplanowaliśmy: 13, 20 i 27 lipca oraz 3, 10, 17 i 24 sierpnia w godz. 12.00 – 14.00.

Współorganizatorem warsztatów jest Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu.

MPP-warsztaty-M-P-2015

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Edukacja, Warsztaty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.