Świąteczny koncert na 13 głosów

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu wraz z Filharmonią Opolską zapraszają w niedzielę (20 grudnia) o godz. 18.00 na „Świąteczny koncert na 13 głosów”.

Pierwsza część będzie podsumowaniem cyklu koncertów klubowych  „Przeboje dawnych festiwali opolskich”, w drugiej usłyszymy najpiękniejsze polskie i światowe kolędy i piosenki świąteczne

Wystąpią:  Jacek Mełnicki, Michał Warmuzek, Maria Małkiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Michał Bober, Monika Wiśniowska-Basel, Magda Wójcik, Łukasz Szuba, Aleksandra Gadzińska, Piotr Jurkowski, Łukasz Szczepanik, Anna Malek, a także Tomasz Basel – piano, Tomasz Garbera – drums, Michał Wilczyński – guitar, Piotr Sypień – kontrabas / bas, Łukasz Zgoda – sax.

Zapraszamy do sali koncertowej FO.