Spotkanie z Marcinem Wilkiem autorem książki „Tyle słońca. Anna Jantar. Biografia”

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na niezwykłe spotkanie z autorem książki pt. „Tyle słońca. Anna Jantar. Biografia”.

22 września, godz. 18.00, sala konferencyjna Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Minorytów 4.
Spotkanie poprowadzi Jarosław Wasik.

Jaka naprawdę była Anna? O czym marzyła? Przed czym uciekała?
Marcin Wilk rozmawiał z jej mamą, Haliną Szmeterling, i córką, Natalią Kukulską. Dotarł do tych, którzy znali Annę najlepiej i zachowali cząstkę jej blasku. Z ich opowieści wyłania się kobieta mądra, dojrzała i niezależna, gwiazda największego formatu. Kobieta, która musiała podejmować decyzje kosztem własnych marzeń, nie bała się ryzykować ani sięgać po nieosiągalne.

1

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Spotkania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.