Spotkanie z D. Grechutą i J. Baranem

23 stycznia 2012 r. odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie w ramach cyklu „Piosenka ma swoje historie”. Gośćmi Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu i Miejskiej Biblioteki Publicznej byli Danuta Grechuta i Jakub Baran autorzy książki pt. „Marek. Marek Grechuta we wspomnieniach żony Danuty”.

Wieczorne spotkanie poprowadził Tomasz Zacharewicz dziennikarz Radia Opole. Rozmowa skupiona była głównie na genezie powstania książki, ale nie zabrakło w niej wątków poświęcoych roli Opola w karierze Marka Grechuty.

Licznie zgromadzona publiczność miała również okazję do zadania naszym gościom pytań.

Pani Danuta Grechuta przekazała do Muzeum pamiątki, za które bardzo serdecznie dziękujemy.

Dziękujęmy naszym Gościom za przyjęcie zaproszenia do Opola, a Państwu za tak liczne przybycie.

Zapraszamy na kolojene spotkania z cyklu „Piosenka ma swoje historie”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Spotkania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.