Sława Przybylska w Opolu

We wtorek (16 września 2014 r.) Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu i Wydawnictwo Barbelo zaprosiły na spotkanie z autorem książki „Kobieta metamuzyczna” – Arturem Cieślarem. Gwiazdą spotkania była Sława Przybylska, jedna z bohaterek wywiadu – rzeki.
Książka, na którą składa się dwanaście rozmów z powszechnie znanymi, podziwianymi i lubianymi kobietami polskiej sceny muzycznej (m.in. Krystyną Jandą, Magdą Umer, Urszulą Dudziak, Katarzyną Groniec, Elżbietą Zapendowską, Katarzyną Nosowską, Sławą Przybylską) pełna jest osobistych zwierzeń, wspomnień z dzieciństwa, a przede wszystkim opowieści o wielkiej pasji każdej z Pań, jaką jest muzyka. Nie brak też szczerych wypowiedzi o sensie życia, lękach, sukcesach i nadziejach.
O tym wszystkich rozmawialiśmy z autorem książki i naszą gwiazdą.

Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w spotkaniu i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Spotkania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.