Sambor Dudziński w Małej Akademii Piosenki

Na czwartkowym (26 czerwca) spotkaniu w ramach Małej Akademii Piosenki było mnóstwo pozytywnych wibracji, i to nie tylko tych muzycznych.

Ostatnim, przed wakacjami Gościem Małej Akademii Piosenki był Sambor Dudziński. Artysta jest zarówno niebanalnym muzykiem, multiinstrumentalistą, jak i aktorem. Realizuje własne projekty teatralne i muzyczne (spektakle, koncerty, happeningi). Współpracuje z licznymi teatrami, m.in. Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Opolanie mogą oglądać Sambora Dudzińskiego w wielokrotnie nagradzanym spektaklu Teatru Lalki i Aktora, „Morisson/Śmiercisyn”.

Poniżej możecie Państwo zobaczyć relację z pełnego ciepła i radości spotkania.

Spotkania w ramach Małej Akademii Piosenki przeznaczone są dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: przedszkolaków oraz uczniów klas I – III.

Gospodarzem muzycznym jest Igor Przebindowski, multiinstrumentalista, kompozytor i aranżer.

Zapisy na zajęcia prowadzi Towarzystwo Przyjaciół Opola, tel. 77 441 09 69 oraz 508 153 971.

Na kolejne spotkania zapraszamy od września.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mała akademia piosenki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.