PRACA – SPECJALISTA W DZIALE KSIĘGOWO-FINANSOWYM

muzeum 04.10.2016

Poszukujemy pracownika do naszego działu księgowo-finansowego.

• Wymagane wykształcenie: wyższe,  preferowane ekonomiczne
  • Staż pracy: minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku w instytucji kultury

Wymagane umiejętności i specjalności:

• Znajomość przepisów wynikających z ustawy o rachunkowości i finansach publicznych, przepisów dotyczących prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych.
  • Znajomość zagadnień związanych z kadrami i płacami instytucji kultury oraz umowami o dzieło i zlecenie.
  • Znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem projektów unijnych i ministerialnych.
  • Znajomość obsługi programu Płatnik-ZUS.
  • Dobrze widziana znajomość obsługi oraz umiejętność pracy w programie ENOVA/Sonata/-kadry i płace, księgowość.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office umożliwiająca codzienną pracę oraz znajomość obsługi urządzeń biurowych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność i rzetelność wykonywanych prac.
  • Pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych (oświadczenie).
  • Brak skazania za przestępstwo umyślne lub przestępstwo skarbowe umyślne (oświadczenie).

Opis pracy:

• Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych Muzeum.
  • Prowadzenie wszelkich czynności związanych z wynagrodzeniami pracowników i zleceniobiorców (listy płac, ZUS, podatek od osób fizycznych).
  • Organizacja okresowych badań lekarskich.
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego.
  • Rozliczanie projektów unijnych i ministerialnych.
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Data rozpoczęcia zatrudnienia: 02.11. 2016 r.

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Praca jednozmianowa.

Oferty proszę przesyłać pocztą elektroniczną na adres:  anna.grocholska@muzeumpiosenki.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Muzeum Polskiej Piosenki  w Opolu przy pl. Kopernika 1 w godz. 8.00-16.00 do dnia 20.10.2016 r.

Osoba do kontaktów ze strony pracodawcy: Anna Grocholska

Wybrani  kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną w dniach 24-25.10.2016 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.