Pokaz przedpremierowy nowego cyklu programów „Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju”

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu wraz z TVP Rozrywka i kinem Helios Opole zapraszają 14 stycznia 2016 (czwartek) o godz. 18.00 na pokaz przedpremierowy nowego cyklu programów „Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju”.
W programie emisja 8 premierowych odcinków oraz spotkanie z Marią Szabłowską, Alibabkami, Tadeuszem Drozdą i Edwardem Hulewiczem.
W foyer kina będzie można obejrzeć wystawę portretów artystów, którzy wzięli udział w nagraniach programu.
Premiera cyklu na antenie TVP Rozrwyka w styczniu 2016 r.

Wstęp bezpłatny.
Odbiór zaproszeń w biurze Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, pl. Kopernika 1 (od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00-17.00)

Zapraszamy na pokaz przedpremierowy nowego cyklu programów "Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju"

Zapraszamy na pokaz przedpremierowy nowego cyklu programów „Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju”