Poeci piosenki w obiektywie Jerzego Dziedziczaka

3 i 4 października 2015 r. w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie będzie można obejrzeć wystawę przygotowaną przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu pt. „Poeci piosenki w obiektywie Jerzego Dziedziczaka”. Ekspozycja będzie towarzyszyła 16. Ogólnopolskiemu Przeglądowi Piosenki Poetyckiej „Olesno 2015”. Wśród trzydziestu fotografii znajdziemy portrety artystów związanych z piosenką poetycką, m.in. Iwony Loranc, Basi Stępniak – Wilk, Joanny Kondrat, Michała Bajora, Mariusza Lubomskiego, Jerzego Filara czy zespołu Czerwony Tulipan. Zdjęcia pochodzą z festiwali piosenki, bo fotografowanie artystów i ich emocji w trakcie koncertów jest największą pasją Jerzego Dziedziczaka.
Zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Czasowe, Wystawy, Za nami. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.