Poeci piosenki w obiektywie Jerzego Dziedziczaka

Wystawa pt. „Poeci piosenki w obiektywie Jerzego Dziedziczaka” składa się z 30 portretów artystów związanych z piosenka poetycką, m.in. Iwony Loranc, Basi Stępniak – Wilk, Joanny Kondrat, Michała Bajora, Krzysztofa Daukszewicza, Marka Andrzejewskiego, Roberta Kasprzyckiego, Kuby Sienkiewicza czy zespołu Czerwony Tulipan. Zdjęcia pochodzą z polskich festiwali piosenki, bo fotografowanie artystów i ich emocji w trakcie koncertów jest pasją Jerzego Dziedziczaka. Do portretów dołączone są słuchawki i urządzenia mp3, dzięki którym można wysłuchać najpiękniejszych piosenek wykonywanych przez artystów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Czasowe, Wystawy, Za nami. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.