Poeci piosenki w obiektywie Jerzego Dziedziczaka

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu zaprasza na wernisaż wystawy pt. „Poeci piosenki w obiektywie Jerzego Dziedziczaka”. Ekspozycja składa się z 30 portretów artystów związanych z piosenka poetycką, m.in. Iwony Loranc, Basi Stępniak – Wilk, Joanny Kondrat, Michała Bajora, Krzysztofa Daukszewicza, Marka Andrzejewskiego, Roberta Kasprzyckiego, Kuby Sienkiewicza czy zespołu Czerwony Tulipan. Zdjęcia pochodzą z polskich festiwali piosenki, bo fotografowanie artystów i ich emocji w trakcie koncertów jest pasją Jerzego Dziedziczaka. Do portretów dołączone są słuchawki i urządzenia mp3, dzięki którym można wysłuchać najpiękniejszych piosenek wykonywanych przez artystów.
Wernisaż z udziałem Jerzego Dziedziczaka odbędzie się 29 lutego o godz. 18.00 w galerii Zamostek Miejskiej Biblioteki publicznej w Opolu.
Wystawa potrwa do 25 marca 2016 r.

plakat

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Czasowe, Wystawy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.