OKRYJBIDA laureatem nagrody Muzeum Polskiej Piosenki za najlepsze wykonanie piosenki w języku polskim

Laureatem nagrody Muzeum Polskiej Piosenki za najlepsze wykonanie piosenki w języku polskim, podczas tegorocznej edycji Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie, został zespół OKRYJBIDA /Berenika Karwan i Krzysztof Baranowski/. Ogólnopolski Festiwal Młodych Talentów zainicjowany został w 2007 r. Od 2012 r. r. organizatorem festiwalu jest miejska instytucja kultury – Szczecińska Agencja Artystyczna. Festiwal odwołuje się do bogatych tradycji szczecińskich Festiwali Młodych Talentów z lat 60-tych, które zaowocowały karierami największych gwiazd polskiej estrady. Obecnie jest jednym z najważniejszych niezależnych konkursów muzycznych w kraju.

2