WYNIKI Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Literackiej im. Stańczakowej

Jury konkursu wyłoniło 20 laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Literackiej im. Jadwigi Stańczakowej oraz przyznało jedno specjalne wyróżnienie.

Jury przyznało wyróżnienie Panu Grzegorzowi Dowgiałło oraz zakwalifikowało 20 osób do udziału w warsztatach piosenki literackiej, które odbędą się w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu w dniach 8-13 sierpnia 2016 r.

Laureaci konkursu:

Iwona Czarnuszka
Eugeniusz Brzoza
Grzegorz Dowgiałło
Bożena Gniazdowska
Krzysztof Galas
Agata Białobrzeska
Łukasz Baruch
Krystyna Rosa Harmas
Krystyna Wawrzkiewicz
Henryka Pająk

Danuta Hein
Eugeniusz Kucza
Iwonna Buczkowska
Jaroslaw Jędraszczyk
Natalia Gajowniczek
Urszula Gotowicka Zofia Koczur
Alicja Żarnowiecka
Piotr Radiměřský Jerzy Marcinkowski

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Konkurs i warsztaty odbywają się w ramach projektu Okolice Sztuki. Audiodeskrypcja-integracja-ekspresja, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Edukacja Kulturalna, wkładu Partnerów oraz Fundacji Siódmy Zmysł.

1-1