Nagrywamy „Historię jednego przeboju 3″

Wraz z TVP Rozrywka przygotowujemy trzeci sezon programu muzycznego pt. „Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju”. Reżyseruje jak zwykle Tomasz Knittel. Z trzeciej serii dowiemy się, jak powstawały przeboje m.in.: „Kwiat jednej nocy” Alibabek, „Już nie ma dzikich plaży” Ireny Santor, „Jedwab” Róż Europy”, „Aleja gwiazd” Zdzisławy Sośnickiej, „Black and white” Kombi czy „Koncert na dwa świerszcze” Magdy Umer. Na planie zdjęciowym gościliśmy same gwiazdy, które wspominały niezapomniane piosenki, m.in. Irenę Santor, Krystynę Tkacz, Marię Szabłowską, Michała Bajora czy Adama Nowaka. Premiera cyklu już w styczniu 2016 r. Audycje będzie można oglądać na antenie TVP Rozrywka oraz w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.

fot. Kajetan Jurkowski