Muzyczne Mikołajki w Muzeum Polskiej Piosenki

Zapraszamy dzieci małe i nieco większe na muzyczne Mikołajki w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. W sobotę (2 grudnia) gwarantujemy Wam moc zabawy i przyjemności.
Impreza rozpocznie się od zabawy z Edytą Jungowską pt. „Pippi Pończoszanka”, podczas której aktorka zabierze dzieciaki w zaczarowany świat książki Astrid Lindgren. Czytane fragmenty „Pippi” przeplatane będą zabawami interaktywnymi. Dzieci będą mogły zamienić się w siłaczy rodem z cyrku do jakiego trafiła Pippi, staną się na chwile kłamczuchami, spróbują złapać parzącą piłkę i rozwiązać zagadki literackie.
W drugiej części zaprosimy naszych małych gości na warsztaty „Poznajemy świat instrumentów perkusyjnych”, które poprowadzi Piotr „Jackson” Wolski, perkusista i twórca szkoły perkusyjnej Tam Tam Academy.
W programie także spotkanie z Mikołajem i słodkie upominki.
Na Mikołajki zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Bilety kosztują 10 zł (obowiązują dla dziecka z opiekunem, pozostali dorośli mogą kupić bilet wstępu do Muzeum) i są już dostępne w kasach NCPP w Amfiteatrze oraz na stronie: https://bilety.muzeumpiosenki.pl/rezerwacja/termin.html?data=2017-12-02.
Zapraszamy na dwie edycje Mikołajek: pierwsza o godz. 10.00, druga o godz. 13.00.

Plakat