Maria Sadowska w Małej Akademii Piosenki

Maria Sadowska to polska piosenkarka wykonująca muzykę jazz, pop, funk i elektroniczną, a także scenarzystka i reżyser filmowy. Ma na koncie dziewięć solowych płyt, m.in. Tribute to Komeda (złota płyta) i w pełni autorską „Spis treści”. Jej etiuda fabularna pt. „Skrzydła” pokazywana była na międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. w Moskwie, Tajpej, Bolonii, Barcelonie, Stambule i Paryżu.

Maria Sadowska będzie gościem Małej Akademii Piosenki 20 marca. Artystka wraz z gospodarzem muzycznym Igorem Przebindowskim zapraszają dzieci na niezwykłe warsztaty muzyczne, podczas których będą wspólnie śpiewać i dobrze się bawić.

Zajęcia odbędą się w sali koncertowej Muzeum (Amfiteatr)  o godz. 10.00, 11.15 oraz 12.15.

Zapisy na warsztaty prowadzi Towarzystwo Przyjaciół Opola, tel. 77 441 09 69.

Zapraszamy!

map_SADOWSKA_internet

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Edukacja, Mała akademia piosenki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.