Mała Akademia Piosenki w obiektywie opolskich fotografów

23 września otworzyliśmy naszą wystawę fotograficzną, dokumentującą warsztaty muzyczne „Mała Akademia Piosenki”, które odbyły się w roku szkolnym 2014/15.
Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu do tej pory zorganizowało dwadzieścia cykli warsztatów, w których wzięło udział ponad 8 tys. dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z Opola i regionu.
Naszymi gośćmi w ostatniej edycji byli m.in. Anita Lipnicka, Dorota Osińska, Katarzyna Groniec, Mariusz Totoszko, Piotr Rogucki, Łukasz Zagrobelny.
Na wystawie, którą można oglądać na parkanie Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich, zamieściliśmy zdjęcia dwóch opolskich fotografów: Witolda Chojnackiego i Sławomira Mielnika dokumentujących nasze warsztaty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Czasowe, Edukacja, Plenerowe, Wystawy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.