Konkurs plastyczny „Mój festiwal, moje miasto”

Zapraszamy dzieci uczęszczające do przedszkoli i szkół podstawowych w całym kraju do udziału w konkursie plastycznym pt. „Mój festiwal, moje miasto”. Prace wykonane dowolną płaską techniką, na papierze w formacie A4 prosimy wysyłać pocztą na adres Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu (z dopiskiem „KONKURS”) lub składać osobiście w siedzibie muzeum.

Na prace czekamy do 13.04.2015 r.

plakat JPGProsimy pamiętać, że każda praca powinna być dokładnie opisana na odwrocie: imię i nazwisko uczestnika, wiek, klasa oraz – jeżeli dotyczy – imię i nazwisko nauczyciela/wychowawcy, pod kierunkiem którego została wykonana praca, nazwa i adres przedszkola lub szkoły do której uczestnik uczęszcza (telefon, e-mail).

Adres:
Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu
Pl. Kopernika 1
45-040 Opole

Uroczyste wręczenie nagród połączone z otwarciem wystawy prac uczestników konkursu nastapi 31.05.2015 r. podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka zorganizowanej przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury.

REGULAMIN KONKURSU: Regulamin