Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „JAK WYOBRAŻAM SOBIE MUZEUM POLSKIEJ PIOSENKI”

Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt. „JAK WYOBRAŻAM SOBIE MUZEUM POLSKIEJ PIOSENKI”.
Format prac konkursowych: papier, A4.
Technika prac konkursowych: dowolna, płaska.
Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie indywidualne osoby fizyczne – dzieci uczęszczające do przedszkoli i szkół podstawowych w całym kraju w następujących, odrębnych kategoriach wiekowych:
1) dzieci w wieku przedszkolnym;
2) dzieci w wieku szkolnym klasy I – III szkół podstawowych;
3) dzieci w wieku szkolnym klasy IV – VI szkół podstawowych.

Na Wasze prace czekamy do do 27.04.2016 r.

Każda praca powinna być dokładnie opisana na odwrocie: imię i nazwisko uczestnika, wiek (klasa) oraz – jeżeli dotyczy – imię i nazwisko nauczyciela/wychowawcy, pod kierunkiem którego została wykonana praca, nazwa i adres przedszkola lub szkoły do której uczestnik uczęszcza (telefon, e-mail).

Szczegóły w REGULAMINIE:

plakatwww