Artyści na opolskim Rynku czyli „Kawiarenki z Gwiazdami”

Jedno z najciekawszych wydarzeń okołofestiwalowych, które organizujemy wspólnie z TVP Rozrywka i Miastem Opole, za nami.

„Kawiarenki z Gwiazdami” to trzy dni spotkań z artystami (wykonawcami, autorami teksów, kompozytorami i fotografami), których twórczość wpływa na kształtowanie się obrazu polskiej muzyki rozrywkowej.

Maria Szabłowska, Krzysztof Szewczyk i Artur Orzech (w roli prowadzących) wiedzą, co w polskiej muzyce piszczy i dlatego „Kawiarenki” to spotkania pełne wspomnień, zakulisowych anegdot i śmiechu.

W tym roku miło nam było gościć m.in.: Halinę Frąckowiak, Katarzynę Gartner, Grażynę Łobaszewską, Izabelę Skrybant-Dziewiątkowską, Krzysztofa Dzikowskiego, Marka Dutkiewicza, Małgorzatę Ostrowską, Mietka Szcześniaka, Roberta Gawlińskiego, Patrycję Markowską, Varius Manx, Michała Szpaka, Marka Sierockiego, Macieja Orłosia, Annę Wyszkoni, Majkę Jeżowską i Andrzeja Tyszko.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami, czy to w opolskim Rynku czy na antenie TVP Rozrywka. Mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok!

Fot.: S. Mielnik

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Spotkania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.