„Jego Ekscelencja Bodo” w czasie Dni Opola

22 kwietnia 2016 r. – w ramach Dni Opola – Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu zaprasza wszystkich miłośników Eugeniusza Bodo na otwarcie wystawy „Jego Ekscelencja Bodo”. Na ekspozycji będzie można zobaczyć fotosy z Filmoteki Narodowej prezentujące największe kreacje filmowe Eugeniusza Bodo. A było ich niemało. Warto odbyć sentymentalną podróż w czasie i przypomnieć sobie jego niezapomniane kreacje w filmach: „Jego Ekscelencja subiekt”, „Czy Lucyna to dziewczyna” albo „Paweł i Gaweł”.

Wystawę będzie można oglądać przez cały weekend w holu kasowym Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu obok przy wejściu do Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.

bodo1 bodo

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Czasowe, Wystawy, Za nami. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.