Hey i goście w Amfiteatrze

26 sierpnia 2016 r. o godz. 19.30 w opolskim amfiteatrze niezwykłe wydarzenie: z koncertem inaugurującym otwarcie Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu wystąpi zespół Hey i goście.

Katarzynie Nosowskiej i zespołowi HEY towarzyszyć będą artyści z różnych pokoleń, na co dzień poruszający się w różnych gatunkach muzycznych. Wszyscy zaśpiewają piosenki Heya.

Na scenie opolskiego amfiteatru zobaczymy: Anię Dąbrowską, Małgorzatę Ostrowską, Natalię Przybysz, Grażynę Łobaszewską, Mietka Szcześniaka i Marka Piekarczyka.

Bilety (20 zł) w sprzedaży od 1 sierpnia 2016 r. w kasach amfiteatru oraz na stronie: bilety.muzeumpiosenki.pl.

Nocne zwiedzanie Muzeum

W trakcie koncertu będzie okazja do zdobycia wyjątkowych wejściówek na pierwsze nocne zwiedzanie Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Początek o godz. 21.30.

A już od soboty 27 sierpnia 2016 r. Muzeum zaprasza codziennie oprócz poniedziałków od godz. 10.00 do 18.00.