Halina Kunicka gościem Muzeum Polskiej Piosenki

15 października (czwartek) zapraszamy na spotkanie z Haliną Kunicką, damą polskiej piosenki. Artystką, która zaśpiewała setki niezapomnianych przebojów oraz gościła na największych polskich i zagranicznych festiwalach. Spotkanie, które organizujemy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu (ul. Minorytów 4) poprowadzi Kamila Drecka, autorka książki „Halina Kunicka. Świat nie jest taki zły”. Wydawnictwo ma charakter wywiadu-rzeki, w którym piosenkarka opowiada o swoim niezwykle barwnym życiu. Mnóstwo tu wspomnień o początkach i rozkwicie kariery artystycznej, popularności, podróżach, ale także sporo wątków z życia prywatnego z Lucjanem Kydryńskim i synem Marcinem.
Początek spotkania o godz. 18.00.

plakat

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Spotkania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.