Ballady i niuanse 2 płyta pod patronatem Muzeum Polskiej Piosenki

12 grudnia 2015 r. nakładem wydawnictwa Magnetic Records ukazała się płyta „Ballady i niuanse 2″, którą Muzeum Polskiej Piosenki objęło patronatem. W wydawnictwie znajdziecie także informacje o naszej instytucji.

„Ballady i niuanse 2″ to kolejna część serii z piosenką liryczną w wykonaniu artystów już znanych jak i przedstawicieli młodego pokolenia. Nastrojowa i pełna ekspresji kompilacja, zawiera mix utworów, których wspólnym mianownikiem są wrażliwe teksty i emocjonalne wykonania. Wśród artystów takie znakomitości jak: Aga Zaryan, Kortez, Piotr Woźniak, Ania Dąbrowska, Mikromusic , Jarosław Wasik, Agnieszka Chrzanowska, Chwila Nieuwagi, Marysia Sadowska, Skubas, Malarze i Żołnieże, Robert Kasprzycki, Maria Holka, Kayah, Perfect.
„Ballady i niuanse 2″ i Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu zapraszają do krainy nastroju melodii i słowa.

Ballady i niuanse 2 front-2