Anita Lipnicka w Małej Akademii Piosenki

23 Października 2014 r. w ramach Małej Akademii Piosenki odbyło się spotkanie z Anitą Lipnicką – rozśpiewane, pełne dobrej energii, śmiechu i, jak to w życiu bywa, także i łez.
Zajęcia organizowane w ramach Małej Akademii Piosenki (40 minut) pozwalają dzieciom na zapoznanie się z twórczością Artysty oraz wspólne wykonanie Jego przebojów. Dzieci mogę się także dowiedzieć jak wygląda praca piosenkarza od tzw. zaplecza – jak przygotowują się do występów na scenie i jak dbają o głos. Organizowane przez nas spotkania sprawiają, iż dzieci mogą się przekonać, że Artysta to człowiek, który ma także obowiązki wynikające z Jego pracy, a nie tylko (jak często zdarza nam się myśleć), przyjemności. Podczas zajęć dzieci mogą też same wystąpić na scenie.
Gościem wczorajszej MAP była Anita Lipnicka – wokalistka oraz Autorka tekstów. Początkowo związana z zespołem Varius Manx. Karierę solową rozpoczęła w 1996 r.
Spotkania przeznaczone są dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas I-III.
Kolejna Mała Akademia Piosenki już 20 listopada 2014 r. Gościem Specjalnym będzie Dorota Osińska.
Zapisy przyjmuje Towarzystwo Przyjaciół Opola, tel. 77 441 09 69 oraz 508 153 971.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Mała akademia piosenki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.