Andrzej Rosiewicz o festiwalu i Opolu

Gościem kolejnej edycji „Muzycznych spotkań prof. Stanisława S. Niciei” w Muzeum Polskiej Piosenki będzie piosenkarz, autor tekstów i showman Andrzej Rosiewicz.

Powspominamy stare festiwale i niezapomniane opolskie koncerty. Artysta obiecał też zaśpiewać swoje kultowe przeboje, a także nową piosenkę o Opolu.

Spotkanie odbędzie się 17 maja (środa) o godz. 18.00 w sali koncertowej Muzeum.  Bilety (1 zł) można kupować w kasie amfiteatru lub za pośrednictwem naszej strony.

muzyczne-spotkania-plansza-HD-wer01

7.06.2014 , OPOLE .  KRAJOWY FESTIWAL POLSKIEJ PIOSENKI 51, RYNEK , ALEJA GWIAZD . ANDRZEJ ROSIEWICZ . FOT. SLAWOMIR MIELNIK/SAM/FOTORZEPA

7.06.2014 , OPOLE .
FOT. SLAWOMIR MIELNIK/SAM/FOTORZEPA