77 x Osiecka

Z okazji 77 urodzin Agnieszki Osieckiej powstała wystawa, na którą składają się najpiękniejsze wiersze poetki wykonywane przez czołowych polskich artystów. Wśród nich znaleźli się, m.in.: Krystyna Czubówna, Grzegorz Miecugow, Artur Barciś, Olga Bończyk, Edyta Jungowska, Iza Kuna, Piotr Machalica, Maciej Orłoś, Tomasz Raczek, Magda Umer, Maryla Rodowicz, Krystyna Janda czy Agata Passent.

Każda z osób czytających wiersze została sfotografowana podczas rejestrowania dźwięku. Nagrania wraz ze zdjęciami można odsłuchać i obejrzeć dzięki specjalnie zaprojektowanym tablicom, na których zamontowane są urządzenia mp3 wraz ze słuchawkami.

Organizatorzy: Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Entropia Słowa oraz Audio Cast.

OFERTA: 77xOSIECKA

Ten wpis został opublikowany w kategorii Za nami. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.